To jest specjalna wiadomość dla przedsiębiorców, konsultantów, trenerów, autorów, specjalistów i pasjonatów, którzy są Mega AMBITNI i chcą rozwinąć biznes online oparty o sprzedaż kursów online!
Magazyn „Forbes” w 2014 roku informował, że branża e-learningu będzie warta 107 miliardów dolarów. Dziś prognozy na rok 2024 wskazują, że będzie to kwota 200 miliardów dolarów. Przysłowiowy tort jest więc duży – czy potrafisz coś z niego dla siebie ukroić?
Korelacja pomiędzy tym, jak dobry jest ktoś w swoim fachu, i tym, jak duży sukces osiągnie, wynosi ZERO. 
PROCES i IMPLEMENTACJA!! To są dwa kluczowe hasła Kampanii WOW – praktycznego szkolenia. 

Bez procesu jesteś w d….! Tak samo bez implementacji. 

Ja to wiem i dlatego tak zaprojektowałam to szkolenie, aby razem z Tobą przejść procesy: tworzenia produktu online (kurs online, mastermind, webinar), doboru grupy docelowej, projektowania harmonogramu kampanii promocyjnej oraz kampanii sprzedażowej! 

Po tym szkoleniu będziesz wiedział, jaki jest pierwszy i każdy kolejny krok kampanii. 
Jeśli już teraz prowadzisz sprzedaż, to gwarantuję Ci, że dowiesz się nowych rzeczy, dzięki którym zeskalujesz swój biznes online!
Odkryj, Jak Stworzyć Kurs Online, Zbudować Społeczność, Zaplanować Powtarzalny System Sprzedaży i Pozyskiwać Klientów Każdego Dnia!
Kogo zobaczysz na scenie...
MAGDALENA PAWŁOWSKA
Przedsiębiorca, Ekspert Online Marketingu, Autor bestsellera "Jedna kampania do wolności", Podcaster Marketing MasterClass
PAWEŁ
TKACZYK
autor bestsellerów "Narratologia", "Zakamarki marki", zarabia na życie opowiadaniem historii 
MARTA
BACZEWSKA-GOLIK
Agent nieruchomości, podcaster, "Dwie Marty" liderki kursów online w branży nieruchomości

Case study!
OLGA I MICHAŁ
WILCZYŃSCY
Przedsiębiorcy, Liderzy językowych kursów online i biznesowych dla właścicieli szkół

Case study!
NADIA POLISZCZUK
Wielokrotna Mistrzyni Stylizacji Rzęs, Liderka kursów online dla branży beauty

Case study!
MAGDALENA PAWŁOWSKA
twórca Kampanii WOW, #1 best selling autor „Jedna kampania do wolności”, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, podcaster (Marketing MasterClass). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni. 

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce - Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny. 

PAWEŁ TKACZYK
– jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. 

Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. 

Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.
NADIA POLISZCZUK
Lash & Brow instruktor, autorka pierwszego w Polsce szkolenia online dla stylistek rzęs, wielokrotna mistrzyni stylizacji brwi i rzęs, międzynarodowa jurorka mistrzostw stylizacji rzęs i brwi, wykładowca na konferencjach branżowych.

Na co dzień wspiera w rozwoju dziesiątki stylistek i działa aktywnie na rzecz rozwoju branży stylizacji rzęs i brwi. Prowadzi salon stylizacji spojrzenia we Wrocławiu. 

Tworzy innowacyjne autorskie programy szkoleniowe, webinary oraz kursy online. Na Kampanii WOW powie o tym, jak ułożyć kurs biznesowy, praktyczny z tak manualnej rzeczy, jak stylizacja rzęs. Jeśli Nadii się powiodło, to i Ty to zrobisz.
OLGA I MICHAŁ WILCZYŃSCY
W życiu codziennym małżeństwo i rodzice dwóch córek, zawodowo partnerzy realizujący wszystkie projekty wspólnie. Olga i Michał z wykształcenia ekonomiści i angliści. 

Z powodzeniem prowadzą stacjonarną szkołę językową Diament mając 100% obłożenia oraz Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, w którym co roku o 60% więcej dzieci bierze udział. Od czerwca 2017 roku wraz z partnerką biznesową Paulą tworzą platformę do nauki języka niemieckiego jezykowo.org. 

Po pierwszej edycji Kampanii WOW ruszyli z projektem Twoja Dochodowa Szkoła, w ramach którego uczą właścicieli szkół, jak prowadzić nowoczesną szkołę i pozyskiwać klientów z internetu.

W pierwszej kampanii sprzedaży kursów online wygenerowali sprzedaż 50.000 zł w 7 dni.
MARTA BACZEWSKA - GOLIK
przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu "Ruszamy Nieruchomości". Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł, dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych. 

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych.

Stworzyła wraz z Martą Smith projekt kursów online nauki inwestowania w nieruchomości. Dwie Marty zaczynały projekt zupełnie od zera, ale już w 1. miesiącu na swoim koncie miały 60 tys. zł, a po 6 miesiącach ponad 200 tys. zł ze sprzedaży kursów online. Dziś mają społeczność, która stoi za nimi murem.
Agenda szkolenia i godziny
Data: 7 - 9 czerwca 2019
Piątek, 7 czerwca

09:30-10:00
Rejestracja uczestników
10:00-11:30
Sesja główna
11:30-12:00
Przerwa networkingowa
12:00-13:30
Sesja główna
13:30-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-16:00
Sesja główna
16:00-16:30
Przerwa networkingowa
16:30-18:00
Sesja główna

Sobota, 8 czerwca

10:00-11:30
Sesja główna
11:30-12:00
Przerwa networkingowa
12:00-13:30
Sesja główna
13:30-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-16:00
Sesja główna
16:00-16:30
Przerwa networkingowa
16:30-18:00
Sesja główna
18:30-20:30
Square table - Panel z Ekspertami

Niedziela, 9 czerwca

10:00-11:30
Sesja główna
11:30-12:00
Przerwa networkingowa
12:00-13:30
Sesja główna
13:30-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-16:00
Sesja główna
16:00-16:30
Przerwa networkingowa
16:30-18:00
Sesja główna
18:00 Zakończenie

Lokalizacja szkolenia
Miejsce: Warszawa
*dokładną lokalizację poznasz po zakupieniu biletu.


***PILNY TERMIN REJESTRACJI***
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
Bilety i wartość
BILET SILVER
BILET SILVER
CENA: 3000 zł
3000 zł
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego z tworzenia biznesu online 
 • Wieczorny, dodatkowy event w sobotę z ekspertami: Square table 
 • Workbook tj. zeszyt ćwiczeń do pracy na szkoleniu z procesem WOW
 • Certyfikat udziału 
 • Woda, kawa, herbata - serwis 3 dni dla Ciebie
 • Obiad na miejscu szkolenia, przez 3 dni dla Ciebie 
BILET GOLD
BILET GOLD
CENA: 5000 zł
5000 zł
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego z tworzenia biznesu online 
 • Siedzenie w wydzielonych pierwszych rzędach
 • Specjalny pokój networkingowy z poczęstunkiem
 • Wieczorny, dodatkowy event w sobotę z ekspertami: Square table 
 • Workbook tj. zeszyt ćwiczeń do pracy na szkoleniu z procesem WOW
 • Certyfikat udziału 
 • Woda, kawa, herbata - serwis 3 dni dla Ciebie
 • Obiad w wydzielonej sali na miejscu szkolenia, przez 3 dni dla Ciebie
 • Nagranie VOD z 1 edycji szkolenia Kampania WOW, na której gościem specjalnym był Michał Wawrzyniak. Wartość VOD 1800 zł.
OPINIE INFLUENCERÓW O KAMPANII WOW
FAQ
Nie mogę teraz zapłacić za mój bilet. Czy mogę zapłacić na raty?

Tak możesz rozłożyć bilet na raty! Pod wyceną biletów jest specjalny link. Kliknij w niego i zarezerwuj swój bilet póki są jeszcze dostępne.


Czy jest harmonogram szkolenia? Kiedy kto będzie na scenie?

Głównym prelegentem i prowadzącym cały proces kampanii jest Magdalena Pawłowska. Wystąpienia gości specjalnych będą równomiernie rozłożone w ciągu trzech dni, więc uprzedzamy, że będziesz chciał uczestniczyć w trzech dniach w całości, aby zobaczyć je wszystkie i domknąć proces!


A co jeśli kupię bilet i nie będę mógł uczestniczyć w szkoleniu? 

Jasne, rozumiemy, że może się tak wydarzyć. Ważne są tu dwie kwestie. Pierwsza: musisz planować tak, aby realizować swój plan. Nie może być tak, że niby coś chcesz, ale jak zawieje wiatr, to zmieniasz opcje. Druga: jeżeli naprawdę nie będziesz mógł uczestniczyć, to zainwestowane pieniądze będziesz mógł odebrać w sklepie internetowym Magdaleny Pawłowskiej, wymieniając równoważność kwoty na kursy online czy zapis VOD ze szkoleń, ważne, aby to zrealizować do końca 2019 roku. 


Czy mogę kupić bilet na jeden dzień szkolenia? 

Kampania WOW to praktyczne szkolenie, podczas którego przejdziesz pełny proces tworzenia produktu online oraz projektowania kampanii sprzedażowej. Proces zakłada, że potrzebujesz informacji, które są na początku, w środku i na końcu. Metodycznie musisz mi zaufać. Obecność na tym szkoleniu będzie najlepszą inwestycją dla Ciebie i Twojego biznesu.

Karolina Kępka
Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: 668 404 401
Codziennie w godzinach 8:00 - 22:00
***PILNY TERMIN REJESTRACJI***
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: 668 404 401
Codziennie w godzinach 8:00 - 22:00
Copyright 2018 All Rights Reserved Launch Valley Ltd.  Polityka prywatności | Regulamin