Największe Biznesowe Szkolenie w Polsce o Kursach Online
Teraz dostępne w wygodnej formie nagrań online (VOD) 24/7/365 w Twoim domu!
DOSTĘP DO PEŁNYCH MATERIAŁÓW PRZEZ 24/7/365
PONAD 15H NAGRAŃ WIDEO Z PEŁNYCH 3 DNI SZKOLENIA!
ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY!
OFERTA SPECJALNA
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Zdobądź teraz nagrania!
9.500zł   970 zł
Twoje imię i nazwisko:
Twój Najlepszy E-mail:
Nr karty DEBETOWEJ (normalnej):
Kod CVC:
Miesiąc ważności:
Rok ważności:
Produkt
Cena
970.00 PLN
97.00 PLN

OFERTA JEDNORAZOWA - TYLKO 97zł: Chcesz bezpośredni dostęp do tajnego wywiadu z Pawłem Tkaczykiem o Budowaniu Narracji Biznesu Online? W 50 min poznasz proces budowania storytellingu i zaczniesz pozyskiwać lepszych klientów.

Chcesz opłacić korzystając z tpay? Jasne, że możesz <KLIKNIJ TU>. Płatność tpay Nie jest jednak zautomatyzowana i na dostęp do VOD poczekasz do 2h w godz. pracy w dni robocze.
O szkoleniu KAMPANIA WOW i Magdalenie Pawłowskiej
To jest specjalna wiadomość dla przedsiębiorców, konsultantów, trenerów, autorów, specjalistów i pasjonatów, którzy są Mega AMBITNI i chcą rozwinąć biznes online oparty o sprzedaż kursów online!

Magazyn „Forbes” w 2014 roku informował, że branża e-learningu będzie warta 107 miliardów dolarów. Dziś prognozy na rok 2024 wskazują, że będzie to kwota 200 miliardów dolarów. Przysłowiowy tort jest więc duży – czy potrafisz coś z niego dla siebie ukroić?

Fakt jest taki: korelacja pomiędzy tym, jak dobry jest ktoś w swoim fachu, i tym, jak duży sukces osiągnie, wynosi ZERO. 

PROCES i IMPLEMENTACJA!! To są dwa kluczowe hasła Kampanii WOW – praktycznego szkolenia, do którego teraz możesz mieć pełny dostęp przez 365 dni i z dowolnego miejsca. 

Bez procesu jesteś w d….! Tak samo bez implementacji. 

Ja to wiem i dlatego tak zaprojektowałam to szkolenie, aby razem z Tobą przejść procesy: tworzenia produktu online (kurs online, mastermind, webinar), doboru grupy docelowej, projektowania harmonogramu kampanii promocyjnej oraz kampanii sprzedażowej od A do Z!  

Po tym szkoleniu będziesz wiedział, jaki jest pierwszy i każdy kolejny krok kampanii. 
Jeśli już teraz prowadzisz sprzedaż, to gwarantuję Ci, że dowiesz się nowych rzeczy, dzięki którym zeskalujesz swój biznes online i zaczniesz zarabiać więcej!

Szkolenie to zaprojektowałam, abyś wygrał w drodze po swoje marzenia i osiągnął wolność czasu, miejsca i formy zarabiania! 

Genialne szkolenie!

Po prostu genialne szkolenie WOW WOW WOW‼️ Magda fantastycznie połączyła merytorykę z inspiracją, utrzymała wysoką energię sali przez całe 3 dni! WOW!
- Malgorzata Wilson, stewardessa, twórca szkoleń online

Szczegółowo poukładane strategie

Magda ma niesamowicie szczegółowo poukładane strategie, które przekazuje w jasny i ciekawy sposób. Nawet te skomplikowane stają się prostymi krokami do wykonania.
- Jan Szustak, copywriter, twórca kursu online
Zaprojektuj Kurs Online i Kampanię Sprzedażową
Najważniejsza wiedza i strategie, które poznasz,
aby z powodzeniem zarabiać na kursach online:
 • Nauczysz się schematu, w jaki sposób zaplanować i przeprowadzić kampanię sprzedażową kursu online, co da Ci poczucie pewności i efekty!
 • ​Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć ofertę i wyceniać kursy online przez co pozyskasz więcej lepszych klientów.
 • ​Dowiesz się, jak funkcjonuje branża kursów online, jakie są trendy i co najlepiej działa. To oszczędzi mnóstwo Twojego czasu i pieniędzy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.
 • ​Zrozumiesz, co musisz wiedzieć o przyszłych klientach, gdzie ich szukać oraz jakimi komunikatami do nich skutecznie docierać.
 • ​Poznasz strategie, jak znaleźć i rzetelnie zweryfikować pomysł na kurs. Zrobisz więc kurs, który będzie potrzebny i chciany na rynku.
 • Zrozumiesz zasady funkcjonowania na Facebooku, Instagramie i innych platformach społecznościowych, aby budować społeczność, która Cię lubi, ufa i kupuje.
 • Poznasz, rodzaje produktów digitalowych, jakie możesz wydać i sposoby na wybór najlepszego typu dla siebie. Kurs online to tylko jedna z opcji dla Ciebie. Poznasz wszystkie.
 • ​Nauczysz się tworzyć strukturę własnego kursu z podziałem na moduły i lekcje, tak aby Twoi klienci odnieśli rezultaty i dali Ci rekomendacje.. nawet w branżach bardzo manualnych.
 • ​Poznasz strategię “opakowania” swojej wiedzy w unikalny sposób, aby łatwo wyróżnić się nawet na zatłoczonym rynku.. sprzedaż więc więcej!
 • ​Dowiesz się, jak budować społeczność od zera i jak zacząć zarabiać na pierwszych 300 fanach. Nie musisz mieć wielkich społeczności.
 • ​Poznasz metody promocji webinaru, tak aby mieć pełny pokój konferencyjny i zacząć sprzedawać.
 • ​Poznasz zasady narratologii przy opakowaniu kursu online, aby klient chciał od Ciebie kupić nie tylko ze względu na cenę ale na wartość, którą oferujesz - przedstawi Paweł Tkaczyk.
Na scenie oprócz Magdaleny Pawłowskiej
- twórczyni Kampanii WOW zobaczysz również:
Goście, absolwenci Magdy, którzy sprzedali jeden kurs za min. 100 000 zł
 • Marta Baczewska-Golik z duetu Dwie Marty - Kobieca strona inwestowania
  Od Marty dowiesz się w jaki sposób ze wspólniczką zbudowała genialną społeczność i przeprowadziły duże kampanie używając webinarów.

 • Olga i Michał Wilczyńscy - Twoja dochodowa szkoła
  Olga i Michał pokażą Ci w jaki sposób zbudowali społeczność przedsiębiorców prowadzących szkoły (nie tylko) językowe, którym pomagają prowadzić rentowny biznes.

 • Nadia Poliszczuk - Synergy Beauty Business School
  To rewelacyjna prezentacja o tym, jak w świat online przenieść manualny biznes i pozbyć się ograniczeń w jego skalowaniu, aby zarabiać więcej i mieć większy wkład w życie kursantek.

 • Szymon Mierzwa - ekspert social media
  (Szymon jeszcze nie zarobił 100 000 zł na swoim kursie, ale otrzymał nagrodę za najlepszy debiut roku i wkrótce dopnie tego celu.)
  Od Szymona dowiesz się, jak sprzedać swój produkt i zbudować markę osobistą w 15 sekund, czyli nagrywając InstaStory.
Goście specjalni dwóch edycji
Kampanii WOW
 • Edycja 2 - Paweł Tkaczyk
  Znany i lubiany ekspert brandingu oraz opowiadania historii marek. Autor trzech bestsellerowych książek. Jeden z najbardziej rozchwytywanych prelegentów branży marketingowej w Polsce.

  Paweł, podczas półtoragodzinnej prezentacji dostarczy Ci wiele inspiracji i koncepcji, które zapewnią Ci w marketingu przewagę konkurencyjną. Dowiesz się, jak opisać swoj kurs online, aby trafić do najlepszego klienta.

 • ​Edycja 1 - Michał Wawrzyniak
  Znany jako kontrowersyjny Kołcz Majk, autor bestsellerowych książek, wydawca pond 400 własnych VOD.

  Michał, podczas dwóch półtoragodzinnych prezentacji pokaże Ci jak zbudował imponujące imperium produktów cyfrowych i od czego Ty możesz zacząć dzisiaj, aby stworzyć własne imperium. 
Oto, co otrzymujesz:
 • Dostęp do pełnych nagrań merytorycznych z 3 dni szkolenia Kampania WOW 2, w którym wzięło udział 200 uczestników. Ominęło Cię to wydarzenie? Nadrób koniecznie!

 • Ponad 15 godzin wiedzy! Dzięki której dowiesz się, jak szybko i skutecznie stworzyć oraz sprzedawać kursy online każdego dnia, zarówno jako marka osobista jak i firmowa! 
 •  
 • ​Dostęp do wiedzy przekazanej bezpośrednio od Magdaleny Pawłowskiej, którą ujawniła przed szeroką publicznością. Przyśpieszy to Twój sukces kilkukrotnie.
 •  
 • ​Dostęp do wykładów gości specjalnych m.in. Pawła Tkaczyka, oraz praktyków sprzedaży kursów online w różnych branżach: Nadia Poliszczuk (beauty), Marta Baczewska-Golik (nieruchomości), Szymon Mierzwa (media społecznościowe), Olga i Michał Wilczyńscy (kursy językowe i właściciele szkół) dzięki którym wyprzedzisz swoją konkurencję.
 •  
 • ​Dostęp do Workbooka tj. zeszytu ćwiczeń w formie PDF, z którym przerobisz całe szkolenie i odniesiesz spektakularny sukces! Jesteś na to gotowy?
 •  
 • Profesjonalne nagranie z wielu kamer, aby zapewnić Ci najwyższą jakość oglądania. 
 •   
 • Dostęp do nagrań przez 365 dni, każdego dnia i z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To Ty decydujesz kiedy oglądasz!

Cena za szkolenie Kampania WOW 2: 5.000 zł
Plus, Otrzymujesz Nagrania z Kampanii WOW 1! Ponad 8,5h wiedzy!
Wartość: 4.500 zł
Wartość razem: 9.500 zł
OFERTA SPECJALNA: 970 zł
Oszczędzasz, kupując teraz: 8.530 zł
OPINIE INFLUENCERÓW O KAMPANII WOW
Jesteś jedną kampanię od…
No właśnie, od czego? Co realnie zmieniłoby się w Twoim życiu i biznesie, gdyby pojawił się w nich dochodowy kurs online, zapewniający Ci pieniądze, więcej wolnego czasu i brak przywiązania do biura?

Puść wodze fantazji, bo marzenia, które przychodzą Ci teraz na myśl to ważne powody, dla których warto dzisiaj zainwestować 970 zł, aby jutro korzystać z życia na 100%! 

Zdobądź nagrania z Kampanii WOW 2+1 i DZIAŁAMY MISTRZU!

F.A.Q.
Na jak długo dostanę dostęp i w jaki sposób?
Dostęp otrzymasz aż na 365 dni, materiały możesz oglądać 7/24 z dowolnego miejsca na świecie, gdzie będziesz miał łącze internetowe :) Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z indywidualnym dostępem do platformy VOD Magdaleny Pawłowskiej. Zalogujesz się przez podane dane i od razu będziesz mógł zacząć oglądać.. a co za tym idzie osiągać mega rezultaty!
Czy to zadziała w mojej branży?
Wiele branż wydaje się niereformowalna lub niemożliwa do przełożenia na biznes online. Jednak do tej pory nie spotkałam się z osobą, która po moich kursach czy warsztatach nie znalazła dobrego pomysłu na kurs. Oto kilka przykładów moich absolwentów, których kursy są zaskakujące: nauka przedłużania rzęs online [ten kurs zarobił już ponad 100 000 zł!], tworzenie stron www dla początkujących, gra w szachy, tresura psów i rozwiązywanie problemów behawioralnych, położnictwo i karmienie piersią. Marketing i sprzedaż działa w każdej branży, po prostu trzeba znaleźć dla nich odpowiednie zastosowanie, a wtedy wszystko jest możliwe! W ramach nagrań ze szkolenia nauczysz się jak zastosować to w swojej branży.

Copyright 2019 Launch Valley Ltd All Rights Reserved
Kontakt: hello [a] magdalenap.com