Największe Biznesowe Szkolenie w Polsce o Kursach Online
Teraz dostępne w wygodnej formie nagrań online (VOD) 24/7/365 w Twoim domu!
DOSTĘP DO PEŁNYCH MATERIAŁÓW PRZEZ 24/7/365
PONAD 15H NAGRAŃ WIDEO Z PEŁNYCH 3 DNI SZKOLENIA!
ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY!
OFERTA SPECJALNA
Zdobądź teraz nagrania!
9.500zł   1.970 zł
Twoje imię i nazwisko:
Twój Najlepszy E-mail:
Nr karty DEBETOWEJ (normalnej):
Kod CVC:
Miesiąc ważności:
Rok ważności:
Produkt
Cena
1970.00 PLN
97.00 PLN

OFERTA JEDNORAZOWA - TYLKO 97zł: Chcesz bezpośredni dostęp do tajnego wywiadu z Pawłem Tkaczykiem o Budowaniu Narracji Biznesu Online? W 50 min poznasz proces budowania storytellingu i zaczniesz pozyskiwać lepszych klientów.

Chcesz opłacić korzystając z tpay? Jasne, że możesz <KLIKNIJ TU>. Płatność tpay Nie jest jednak zautomatyzowana i na dostęp do VOD poczekasz do 2h w godz. pracy w dni robocze.
O szkoleniu KAMPANIA WOW i Magdalenie Pawłowskiej
To jest specjalna wiadomość dla przedsiębiorców, konsultantów, trenerów, autorów, specjalistów i pasjonatów, którzy są Mega AMBITNI i chcą rozwinąć biznes online oparty o sprzedaż kursów online!

Magazyn „Forbes” w 2014 roku informował, że branża e-learningu będzie warta 107 miliardów dolarów. Dziś prognozy na rok 2024 wskazują, że będzie to kwota 200 miliardów dolarów. Przysłowiowy tort jest więc duży – czy potrafisz coś z niego dla siebie ukroić?

Fakt jest taki: korelacja pomiędzy tym, jak dobry jest ktoś w swoim fachu, i tym, jak duży sukces osiągnie, wynosi ZERO. 

PROCES i IMPLEMENTACJA!! To są dwa kluczowe hasła Kampanii WOW – praktycznego szkolenia, do którego teraz możesz mieć pełny dostęp przez 365 dni i z dowolnego miejsca. 

Bez procesu jesteś w d….! Tak samo bez implementacji. 

Ja to wiem i dlatego tak zaprojektowałam to szkolenie, aby razem z Tobą przejść procesy: tworzenia produktu online (kurs online, mastermind, webinar), doboru grupy docelowej, projektowania harmonogramu kampanii promocyjnej oraz kampanii sprzedażowej od A do Z!  

Po tym szkoleniu będziesz wiedział, jaki jest pierwszy i każdy kolejny krok kampanii. 
Jeśli już teraz prowadzisz sprzedaż, to gwarantuję Ci, że dowiesz się nowych rzeczy, dzięki którym zeskalujesz swój biznes online i zaczniesz zarabiać więcej!

Szkolenie to zaprojektowałam, abyś wygrał w drodze po swoje marzenia i osiągnął wolność czasu, miejsca i formy zarabiania! 

Genialne szkolenie!

Po prostu genialne szkolenie WOW WOW WOW‼️ Magda fantastycznie połączyła merytorykę z inspiracją, utrzymała wysoką energię sali przez całe 3 dni! WOW!
- Malgorzata Wilson, stewardessa, twórca szkoleń online

Szczegółowo poukładane strategie

Magda ma niesamowicie szczegółowo poukładane strategie, które przekazuje w jasny i ciekawy sposób. Nawet te skomplikowane stają się prostymi krokami do wykonania.
- Jan Szustak, copywriter, twórca kursu online
Zaprojektuj Kurs Online i Kampanię Sprzedażową
Najważniejsza wiedza i strategie, które poznasz,
aby z powodzeniem zarabiać na kursach online:
 • Nauczysz się schematu, w jaki sposób zaplanować i przeprowadzić kampanię sprzedażową kursu online, co da Ci poczucie pewności i efekty!
 • ​Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć ofertę i wyceniać kursy online przez co pozyskasz więcej lepszych klientów.
 • ​Dowiesz się, jak funkcjonuje branża kursów online, jakie są trendy i co najlepiej działa. To oszczędzi mnóstwo Twojego czasu i pieniędzy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.
 • ​Zrozumiesz, co musisz wiedzieć o przyszłych klientach, gdzie ich szukać oraz jakimi komunikatami do nich skutecznie docierać.
 • ​Poznasz strategie, jak znaleźć i rzetelnie zweryfikować pomysł na kurs. Zrobisz więc kurs, który będzie potrzebny i chciany na rynku.
 • Zrozumiesz zasady funkcjonowania na Facebooku, Instagramie i innych platformach społecznościowych, aby budować społeczność, która Cię lubi, ufa i kupuje.
 • Poznasz, rodzaje produktów digitalowych, jakie możesz wydać i sposoby na wybór najlepszego typu dla siebie. Kurs online to tylko jedna z opcji dla Ciebie. Poznasz wszystkie.
 • ​Nauczysz się tworzyć strukturę własnego kursu z podziałem na moduły i lekcje, tak aby Twoi klienci odnieśli rezultaty i dali Ci rekomendacje.. nawet w branżach bardzo manualnych.
 • ​Poznasz strategię “opakowania” swojej wiedzy w unikalny sposób, aby łatwo wyróżnić się nawet na zatłoczonym rynku.. sprzedaż więc więcej!
 • ​Dowiesz się, jak budować społeczność od zera i jak zacząć zarabiać na pierwszych 300 fanach. Nie musisz mieć wielkich społeczności.
 • ​Poznasz metody promocji webinaru, tak aby mieć pełny pokój konferencyjny i zacząć sprzedawać.
 • ​Poznasz zasady narratologii przy opakowaniu kursu online, aby klient chciał od Ciebie kupić nie tylko ze względu na cenę ale na wartość, którą oferujesz - przedstawi Paweł Tkaczyk.
Na scenie oprócz Magdaleny Pawłowskiej
- twórczyni Kampanii WOW zobaczysz również:
Goście, absolwenci Magdy, którzy sprzedali jeden kurs za min. 100 000 zł
 • Marta Baczewska-Golik z duetu Dwie Marty - Kobieca strona inwestowania
  Od Marty dowiesz się w jaki sposób ze wspólniczką zbudowała genialną społeczność i przeprowadziły duże kampanie używając webinarów.

 • Olga i Michał Wilczyńscy - Twoja dochodowa szkoła
  Olga i Michał pokażą Ci w jaki sposób zbudowali społeczność przedsiębiorców prowadzących szkoły (nie tylko) językowe, którym pomagają prowadzić rentowny biznes.

 • Nadia Poliszczuk - Synergy Beauty Business School
  To rewelacyjna prezentacja o tym, jak w świat online przenieść manualny biznes i pozbyć się ograniczeń w jego skalowaniu, aby zarabiać więcej i mieć większy wkład w życie kursantek.

 • Szymon Mierzwa - ekspert social media
  (Szymon jeszcze nie zarobił 100 000 zł na swoim kursie, ale otrzymał nagrodę za najlepszy debiut roku i wkrótce dopnie tego celu.)
  Od Szymona dowiesz się, jak sprzedać swój produkt i zbudować markę osobistą w 15 sekund, czyli nagrywając InstaStory.
Goście specjalni dwóch edycji
Kampanii WOW
 • Edycja 2 - Paweł Tkaczyk
  Znany i lubiany ekspert brandingu oraz opowiadania historii marek. Autor trzech bestsellerowych książek. Jeden z najbardziej rozchwytywanych prelegentów branży marketingowej w Polsce.

  Paweł, podczas półtoragodzinnej prezentacji dostarczy Ci wiele inspiracji i koncepcji, które zapewnią Ci w marketingu przewagę konkurencyjną. Dowiesz się, jak opisać swoj kurs online, aby trafić do najlepszego klienta.

 • ​Edycja 1 - Michał Wawrzyniak
  Znany jako kontrowersyjny Kołcz Majk, autor bestsellerowych książek, wydawca pond 400 własnych VOD.

  Michał, podczas dwóch półtoragodzinnych prezentacji pokaże Ci jak zbudował imponujące imperium produktów cyfrowych i od czego Ty możesz zacząć dzisiaj, aby stworzyć własne imperium. 
Oto, co otrzymujesz:
 • Dostęp do pełnych nagrań merytorycznych z 3 dni szkolenia Kampania WOW 2, w którym wzięło udział 200 uczestników. Ominęło Cię to wydarzenie? Nadrób koniecznie!

 • Ponad 15 godzin wiedzy! Dzięki której dowiesz się, jak szybko i skutecznie stworzyć oraz sprzedawać kursy online każdego dnia, zarówno jako marka osobista jak i firmowa! 
 •  
 • ​Dostęp do wiedzy przekazanej bezpośrednio od Magdaleny Pawłowskiej, którą ujawniła przed szeroką publicznością. Przyśpieszy to Twój sukces kilkukrotnie.
 •  
 • ​Dostęp do wykładów gości specjalnych m.in. Pawła Tkaczyka, oraz praktyków sprzedaży kursów online w różnych branżach: Nadia Poliszczuk (beauty), Marta Baczewska-Golik (nieruchomości), Szymon Mierzwa (media społecznościowe), Olga i Michał Wilczyńscy (kursy językowe i właściciele szkół) dzięki którym wyprzedzisz swoją konkurencję.
 •  
 • ​Dostęp do Workbooka tj. zeszytu ćwiczeń w formie PDF, z którym przerobisz całe szkolenie i odniesiesz spektakularny sukces! Jesteś na to gotowy?
 •  
 • Profesjonalne nagranie z wielu kamer, aby zapewnić Ci najwyższą jakość oglądania. 
 •   
 • Dostęp do nagrań przez 365 dni, każdego dnia i z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To Ty decydujesz kiedy oglądasz!

Cena za szkolenie Kampania WOW 2: 5.000 zł
Plus, Otrzymujesz Nagrania z Kampanii WOW 1! Ponad 8,5h wiedzy!
Wartość: 4.500 zł
Wartość razem: 9.500 zł
OFERTA SPECJALNA: 1.970 zł
Oszczędzasz, kupując teraz: 7.530 zł
OPINIE INFLUENCERÓW O KAMPANII WOW
Jesteś jedną kampanię od…
No właśnie, od czego? Co realnie zmieniłoby się w Twoim życiu i biznesie, gdyby pojawił się w nich dochodowy kurs online, zapewniający Ci pieniądze, więcej wolnego czasu i brak przywiązania do biura?

Puść wodze fantazji, bo marzenia, które przychodzą Ci teraz na myśl to ważne powody, dla których warto dzisiaj zainwestować 1.970 zł, aby jutro korzystać z życia na 100%! 

Zdobądź nagrania z Kampanii WOW 2+1 i DZIAŁAMY MISTRZU!

F.A.Q.
Na jak długo dostanę dostęp i w jaki sposób?
Dostęp otrzymasz aż na 365 dni, materiały możesz oglądać 7/24 z dowolnego miejsca na świecie, gdzie będziesz miał łącze internetowe :) Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z indywidualnym dostępem do platformy VOD Magdaleny Pawłowskiej. Zalogujesz się przez podane dane i od razu będziesz mógł zacząć oglądać.. a co za tym idzie osiągać mega rezultaty!
Czy to zadziała w mojej branży?
Wiele branż wydaje się niereformowalna lub niemożliwa do przełożenia na biznes online. Jednak do tej pory nie spotkałam się z osobą, która po moich kursach czy warsztatach nie znalazła dobrego pomysłu na kurs. Oto kilka przykładów moich absolwentów, których kursy są zaskakujące: nauka przedłużania rzęs online [ten kurs zarobił już ponad 100 000 zł!], tworzenie stron www dla początkujących, gra w szachy, tresura psów i rozwiązywanie problemów behawioralnych, położnictwo i karmienie piersią. Marketing i sprzedaż działa w każdej branży, po prostu trzeba znaleźć dla nich odpowiednie zastosowanie, a wtedy wszystko jest możliwe! W ramach nagrań ze szkolenia nauczysz się jak zastosować to w swojej branży.

Copyright 2019 Launch Valley Ltd All Rights Reserved
Kontakt: hello [a] magdalenap.com